Czy da się efektywnie pracować kiedy dziecko choruje? – poznaj złoty środek

Czy da się efektywnie pracować kiedy dziecko choruje? – poznaj złoty środek

Jesień w pełni, trochę wiatru, przegrzania, potu i choroba gotowa! A choroba dziecka gotowa raz dwa! Dla kobiet pracujących w domu to duuuży problem. Nie mamy L4, nie możemy tak sobie rzucić zwolnieniem i siedzieć w domu. Mamy pracę, projekty do skończenia, firmę do prowadzenia, klientów do obsłużenia.

Na podstawie moich doświadczeń w tym zakresie stworzyłam ten artykuł a został on opublikowany na portalu Mamo Pracuj i to tam właśnie możemy przeczytać ►►► cały artykuł. Zapraszam.

IMG_6592_1

IMG_6597

IMG_6602

IMG_6618

IMG_6735

IMG_6767

IMG_6792

IMG_6814

IMG_6818

IMG_6836

IMG_6838

IMG_6847

IMG_6850

 

 

 

 

 

  • ale ma fajny płaszczyk!;)

  • Dziękujemy!

  • Ja z kolei pracuję w domu z córka przy boku 🙂 Tak od kilku miesięcy. Nie mam co prawda usług, ale inwestuję codziennie w siebie, swój rozwój , a jednocześnie w domu mam 2-latkę :)) Staram się coraz lepiej planować mój czas. Drobne rzeczy wykonam przy córce, większe – gdy tata wraca z pracy lub wieczorem. Część zadań, gdy córka śpi podczas drzemki w dzień. Nie powiem, że jest to łatwe, bo przychodzi też zmęczenie, ale jest to możliwe 🙂

    • Dokładnie! Jest to możliwe chociaż wiadomo dużym wysiłkiem. Ja też wychowując Majkę przez 2 pierwsze lata dopóki nie poszła do przedszkola pracowałam w domu, jedynie wychodząc na spotkania czy zajęcia ( prowadziłam wtedy szkołę językową) ale to były popołudnia więc już był tatuś. Powodzonka!