Odpieluchowanie- stage one

wpis w: MAJCIA KOMBINUJE | 1

I gdzie te cudne upały? Pan pogodynek mówił właśnie ze ciepło od przyszłego tygodnia ale nie upalnie. A my lubimy upalnie, lubimy w samej sukience latać, bose stópki, mokre włoski.
No więc powiem wam że upały oprócz wszechogarniającej ochoty na lenistwo i słodkie, schłodzone napoje mają jeszcze jedną ogromną zaletę- sprzyjają odpieluchowaniu. Mówiły to już mi kiedyś koleżanki, stwierdzam i ja.
 Majcia zdecydowała ( tak, tak moi drodzy to dziecko samo wskazuje ten moment) że pielucha niet! i wybiera goły tyłeczek! Lekka sukienka wystarczyła i zaczeliśmy polowanie na nocnik i nasadkę na toaletę.
Już jakiś czas temu próbowaliśmy więc gadżety w domu były ale dopiero fajna pogoda i przykład innych dzieci ( dzięki F.) wskazały Majci drogę.
Zaskoczyła w ciągu trzech dni!
Teraz woła nieubłaganie sisi, spacery piesze już są bez pieluchy, jedynie te w wozie różowym mamy zabezpieczone. A im więcej widowni tym lepiej bo oklaski głośniejsze a Majcia klaszcze najgłośniej.
Słodkie to jest, takie małe sukcesy a takie piękne.
Moja mała mistrzyni.

Sukienka H&M
opaska handmade

  • Fajnie masz. Starszego odpieluchowalismy bez problemu i juz jako 2 latek pomykal wolny, tylko noca mu zakladalismy, ale sam stwierdzil kiedy przestac i to, za to mlodszy…… tak mlodszy, mlodszy to kuzwa jest uparciuch. Zaczelismy i z nim i mamy tydzien bedzie sie darl, ze chce na nocnik, i tydzien, ze bedzie nam uciekal i za nic nie wymieni pampersa. Pogoda nie sprzyja, aby go puszczac bez caly czas 🙁 Jak leje non stop to i mi sie nie chce tylu warstw co piec minut wymieniac, a jak sloneczko swieci to w majteczkach mozna pomykac 🙂
    Pozdrawaim Edyta